BOTAN FM CANLI YAYIN
Şuan BOTAN FM'de

İLAHİ-EZGİ-ŞİİR-MESAJ

Dinliyorsunuz

Ayet-i Kerime

O halde, sakın Allah'ın peygamberlerine verdiği sözden cayacağını sanma! Çünkü Allah mutlak üstündür, kimsenin yaptığını yanına bırakmaz. (İbrahim - 47)

Hadis-i Şerif

Kim, sözleşme yaptığı kimseye zulmeder, hakkını kısar veya gücünün üzerinde bir şey emreder yahut rızası dışında bir şeyini alırsa kıyâmet günü onun aleyhine bizzat ben delil (ve davacı) olacağım. [Ebu Davud, Harac 33]

Siirt’te silahlı saldırı: 1 yaralı
Siirt'te kahvehane çıkışı silahlı saldırıya uğrayan bir kişi ağır yaralandı.
Siirt’in Bahçelievler Mahallesi'nde kimliği belirsiz kişi tarafından, kahve çıkışı silahlı saldırıya uğrayan 75 yaşındaki Beşir Erkoyuncu ağır yaralandı.

Silahlı saldırı 23.45 sıralarında İsa Musa Camii önünde meydana geldi. Edinilen bilgilere göre, kahvehaneden kalkıp evine gittiği sırada yoldan geçen beyaz bir otomobilin içinden Beşir Erkoyuncu'ya ateş edildi.

Kurşunun başına isabet ettiği yaşlı adam ağır yaralanırken, saldırgan otomobili ile olay yerinden kaçtı. Haber verilmesi üzerine olay yerine polis ve sağlık ekibi sevk edildi. Ambulansla Siirt Devlet Hastanesine kaldırılan ve İnönü Mahallesi eski muhtarı olduğu öğrenilen Erkoyuncu'nun hayati tehlikesinin olduğu öğrenildi.

Saldırının hangi sebepten dolayı gerçekleştiği hakkında herhangi bir bilgiye ulaşılamazken, Olayla ilgili soruşturma başlatıldı.

Olaydan yaklaşık bir saat sonra saldırganın teslim olduğu bilgisine ulaşıldı. (Murat Orhan-İLKHA)  
88 kere okundu.
Diğer Haberler