BOTAN FM CANLI YAYIN
Şuan BOTAN FM'de

KUR'AN ZİYAFETİ

Dinliyorsunuz

Ayet-i Kerime

Rablerinin huzurunda toplanacaklarından korkanları onunla (Kur'an ile) uyar. Onlar için Rablerinden başka ne bir dost, ne de bir aracı vardır; belki sakınırlar. (Enâm - 51)

Hadis-i Şerif

Hangi idareci yoksul ve düşkünlere kapısını kaparsa, Allah da ona fakirlik, ihtiyaç ve düşkünlüğüne karşı rahmet kapılarını kapar. [Tirmizi, Ahkam 6]

Tüplerin bulunduğu odunlukta çıkan yangın paniğe yol açtı
Siirt'te bir evin çatı katında bulunan odunluk alev aldı. Odunlukta tüplerin bulunması ise paniğe neden oldu.
Siirt'in Doğan Mahallesinde (Xolanîye) tek katlı bir evin çatı katında bulunan odunluk, bilinmeyen bir sebepten dolayı alev aldı. Odunlukta tüplerin bulunması ise mahalle sakinlerinin panik yaşamasına neden oldu.

Edinilen bilgilere göre Siirt'in Doğan Mahallesinde (Xolanîye) Askerlik Şubesi karşısındaki tek katlı bir evin çatı katında odunluğun bulunduğu alanda bilinmeyen bir sebepten dolayı yangın çıktı. Mahalle bakkalının yangını fark etmesi üzerine itfaiye ekiplerine haber verildi. Kısa süre içerisinde olay yerine ulaşan itfaiye ekipleri, yangını daha fazla büyümeden söndürdü.

Yangında herhangi bir can kaybı ve yaralanma yaşanmazken, yangının tüplerin bulunduğu alana sıçramadan söndürülmesi rahat bir nefes aldırdı.

Olayla ilgili çalışma başlatıldı. (Murat Orhan-İLKHA)


 
46 kere okundu.
Diğer Haberler