BOTAN FM CANLI YAYIN
Şuan BOTAN FM'de

KUR'AN ZİYAFETİ

Dinliyorsunuz

Ayet-i Kerime

"Kendilerine zulmedildikten sonra Allah uğrunda hicret edenleri dünyada güzelce yerleştireceğiz; Ahiret mükâfatı ise daha büyüktür." (Nahl - 41)

Hadis-i Şerif

Ademoğlu sabaha erdi mi, bütün azaları, dile temenna edip: "Bizim hakkımızda Allah'tan kork. Zira biz sana tabiyiz. Sen istikamette olursan biz de istikamette oluruz, sen sapıtırsan biz de sapıtırız" derler. [Tirmizi, Zühd 61]

Ateş sonucu elektrik telinin kopması olayında bir gözaltı
Siirt’te düğünde havaya ateş açılmasıyla kopan elektrik tellerinden 5 kişinin yaralanması olayıyla ilgili 1 kişi gözaltına alındı.
3 gün önce Siirt’in Kurtalan ilçesine bağlı Kayabağlar köyünde bir kişinin havaya ateş etmesi sonucu 31.500 volt enerji yüklü orta gerilim elektrik iletim hattı kopmuş, 5 kişi yaralanmıştı.

Elektrik hattının davetlilerin üzerine düşmesi sonucu akıma kapılan Şakir Pekgöz, Vedat Pekgöz, Yılmaz Polat, İhsan Polat ve Mustafa Öner, ciddi şekilde yaralanarak Kurtalan Devlet Hastanesine yapılan ilk müdahalenin ardından Vedat Pekgöz ile Mustafa Öner Siirt Devlet Hastanesine, Şakir Pekgöz ile Yılmaz Polat Diyarbakır’a sevk edilmişti.

Düğünde çekilen kamera kayıtlarını incelenmesi sonucu olayıyla ilgili M.Y. isminde ki şahıs gözaltına alındı.

Olay ile ilgili soruşturma devam ediyor. (Murat Orhan-İLKHA)


 
35 kere okundu.
Diğer Haberler