BOTAN FM CANLI YAYIN
Şuan BOTAN FM'de

MEVLÜDÜ ŞERİF T

Dinliyorsunuz

Ayet-i Kerime

"Kendilerine zulmedildikten sonra Allah uğrunda hicret edenleri dünyada güzelce yerleştireceğiz; Ahiret mükâfatı ise daha büyüktür." (Nahl - 41)

Hadis-i Şerif

"Mal sadaka ile eksilmez." [Ebu Hureyre]

Siirt Valiliğinden Güvenlik Korucularına saldırı açıklaması
Siirt Valiliği önceki gün güvenlik korucularına yönelik girişilen bombalı saldırının failleri ile ilgili olarak yazılı bir açıklamada bulundu.
Siirt Valiliği 7 Temmuz 2018 günü gece saat 01:30 sıralarında özel harekâtçılar tarafından güvenlik korucularına yönelik girişilen bombalı saldırının failleri ile ilgili olarak yazılı bir açıklamada bulundu.

Açıklamada, “Pervari ilçe Jandarma Komutanlığına bağlı Palamutlu köyü Kilis mezrası Benavulat Tepe mevkiinde bulunan güvenlik korucu noktasına yapılan hain saldırıyla ilgili adli ve idari soruşturma başlatılmıştır.” denildi.

Valilik açıklamasında bazı basın yayın organları ile sosyal medya üzerinden olay ile ilgili yapılan bazı haberlerin gerçek dışı ve asılsız olduğu belirtilirken, güvenlik korucularından bazılarının şahit olduğu ve bölgeye gelen askerler tarafından gözaltına alınan özel harekâtçılar hakkında bir değerlendirme yapmadığı ise dikkatlerden kaçmadı. (İLKHA)


 
81 kere okundu.
Diğer Haberler