BOTAN FM CANLI YAYIN
Şuan BOTAN FM'de

AYDINLIĞA DOĞRU T.

Dinliyorsunuz

Ayet-i Kerime

Bu (Kur'an), Ümmü'l-kura (Mekke) ve çevresindekileri uyarman için sana indirdiğimiz ve kendinden öncekileri doğrulayıcı mübarek bir kitaptır. Âhirete inananlar buna da inanırlar ve onlar namazlarını hakkıyla kılmaya devam ederler. (Enâm - 92)

Hadis-i Şerif

"Bana Cebrail Aleyhisselam gelerek "Ümmetinden kim Allah'a herhangi bir şeyi ortak kılmadan (şirk koşmadan) ölürse Cennete girer." [Ebu Zerr]

“HÜDA PAR’a teveccüh artıyor”
HÜDA PAR Milletvekili Adayı Mehmet Tetik, HÜDA PAR’a olan teveccühün her geçen arttığını söyledi.
HÜDA PAR 27’nci dönem Siirt Milletvekili Adayı Mehmet Tetik, parti üyelerinden oluşan heyetle Güres Caddesi esnafını ziyaret etti.

Esnafın sorunlarını ve taleplerini dinleyen Tetik, 24 Haziran seçimlerinin hayırlara vesile olması temennisinde bulunarak esnaftan destek talebinde bulundu.

Halkın gerçek anlamda temsil edilmesi ve Siirt’in gür sesi olabilmeleri için mecliste olmaları gerektiğini kaydeden Tetik, HÜDA PAR’ın kurulduğu günden beri hep halkın yanında olduğunu söyleyerek sözlerine şöyle devam etti:

“Bizler, her zaman olduğu gibi şimdi de halkımızın yanındayız. Seçilsek de seçilmesek de her zaman, her yerde halkımızın yanında olmaya da devam edeceğiz ve haklarını savunacağız. Yanlışların da karşısında olmaya devam edeceğiz. HÜDA PAR mecliste olursa birçok adaletsizlik ve hukuksuzlukların giderileceğine yürekten inanıyoruz. Elhamdülillah günbegün HÜDA PAR’a olan teveccüh büyüyor. Kulaktan dolma ve yalan bilgiler ile değil, bizi bizden dinleyen halkımız siyasetimizi tebrik ediyor. HÜDA PAR’ın tertemiz ve menfaatsiz bir siyaset yürüttüğünü halkımız görüyor.” (Murat Orhan - İLKHA) 
122 kere okundu.
Diğer Haberler